Kurumsal

Hakkımızda

TARİHÇEMİZ

1998 yılında kurulan Çağfen Koleji, 20 yıl boyunca ülkesini, devletini ve bayrağını seven, Atatürk İlke ve İnkilaplarına sahip çıkan, topluma duyarlı, 21.Yüzyıl becerilerine sahip toplumsal öncü öğrenciler yetiştirmiştir. Çağfen Koleji eğitim alanındaki yatırımlarını 2012 yılında kurduğu Anaçağ Anaokulu ile büyütmeye devam etmiştir. 2015 yılında çalışmalarına başladığımız özgün okul öncesi eğitim modelimiz 2 yıllık değerlendirme - hazırlık - uygulama sürecinden sonra tamamlanarak bitirilmiştir. Alanında uzman bir ekip tarafından hazırlanan özgün eğitim modelimiz BÜGEM 2017-2018 Öğretim Yılı'nda okullarımızda uygulanmaya başlanmıştır.  


EĞİTİM ANLAYIŞIMIZ

Ulusal ve uluslararası geçerliliği kanıtlanmış yaklaşımlardan yararlanılarak, Anaçağ Anaokulları'nda uyguladığımız eğitim modelimiz BÜGEM ile kültürünü ve değerlerini bilen, en az bir yabancı dili ana dili gibi konuşabilen, becerilerin farkında olan ve bunları geliştirebilen, okul olgunluğu oluşmuş geleceğin Türkiye'sinde 21.Yüzyıl iletişim becerileri ile öncülük edecek hanımefendi ve beyefendi bireyler yetiştiriyoruz. 


SİZ DE ÇOCUK OLMAK İSTEYECEKSİNİZ

Bir bireyin hayat yolcuğunda her gelişim alanına dokunduğumuz özgün eğitim modelimiz ile zenginleştirilmiş uygulamalarımız sayesinde ebeveynler olarak hayal ettiğiniz her şeyi Anaçağ Anaokulları'nda bulacaksınız. Geleceğe sağlam adımlarla başlayan, kendisine, ailesine ve ülkesine değer katacak bireyler yetiştirmek en büyük hayalimiz.

Anaçağ Anaokulları'na attığınız ilk adımda SİZ DE ÇOCUK OLMAK İSTEYECEKSİNİZ.


KURUMSAL KİMLİK

Kurumsal Kimlik Kılavuzunu indirmek için tıklayınız. Geleceğe değer katan bireyler yetiştiriyoruz.

Her gün çocuğunuz için mükemmel bir eğitim sunacağız.
KAYIT BAŞVURUSU